Chcesz szlifować swoje umiejętności taneczne? A może szukasz najlepszego miejsca na rozpoczęcie nauki wybranego stylu? W Elite Dance w Warszawie z pewnością znajdziesz zajęcia taneczne dla dorosłych, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i pozwolą spełniać najskrytsze marzenia! W naszej szkole tańca oferujemy:

  • taniec nowoczesny dla dorosłych – lekcje pozwalają poznać podstawowe kroki różnych stylów: zarówno standardowych, jak i współczesnych. Doskonale rozwiniesz koordynację ruchową i nauczysz się świadomości ciała. Taniec nowoczesny to harmonijne połączenie techniki z artystyczną improwizacją;
  • taniec towarzyski dla dorosłych – to zajęcia taneczne dedykowane dla par, które pragną wkroczyć w fascynujący taneczny świat i nauczyć się podstaw cha-chy, samby, salsy, disco, walca angielskiego czy tango argentino. W Elite Dance proponujemy również lekcje tańca towarzyskiego dla singli;
  • balet dla dorosłych – jeśli chcesz spróbować swoich sił w tańcu klasycznym, to kurs właśnie dla Ciebie! Wbrew pozorom na balet nigdy nie jest za późno – utrzymasz swoją sylwetkę w znakomitej formie, a każda lekcja przyniesie Ci ogromną satysfakcję.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do fajnego spędzania czasu na zajęciach tanecznych dla dorosłych.

Taniec nowoczesny dla dorosłych

Aby najlepiej wyrazić się poprzez taniec, należy połączyć umiejętności techniczne z przekazywaniem emocji – do tego celu służy właśnie taniec nowoczesny. Na lekcjach prowadzonych w naszej szkole tańca dla dorosłych w Warszawie poznasz wszystkie podstawowe kroki takich stylów, jak: disco, dance, hip-hop, jazz czy taniec klasyczny. Solidne fundamenty techniczne pozwolą Ci tworzyć własne układy taneczne, w których przekażesz swoją wrażliwość i unikalną osobowość. Zajęcia tańca nowoczesnego umożliwiają wszechstronny rozwój i pobudzenie wyobraźni do nowych, kreatywnych pomysłów. Dzięki nim zachowasz dobrą kondycję, ukształtujesz sylwetkę, wzmocnisz mięśnie i poprawisz swoje codzienne samopoczucie. Myślisz, że taniec nowoczesny dla dorosłych jest właśnie dla Ciebie? Dowiedz się więcej o naszej ofercie i zapisz się jeszcze dziś!

Taniec towarzyski dla dorosłych

Jest to kurs przeznaczony dla osób, które chcą opanować podstawowe kroki oraz figury zarówno tańców standardowych: walca wiedeńskiego i angielskiego, tanga czy foxtrota, jak i stylów latynoamerykańskich: samby, salsy, cha-chy, rumby. Podczas zajęć tańca towarzyskiego dla dorosłych w Warszawie dowiesz się, w jaki sposób poruszać się na parkiecie, co z pewnością przyda się podczas zabawy na każdej imprezie. Namów swoją drugą połówkę i razem wkroczcie do niezwykłego tanecznego świata! Jeśli wolisz tańczyć solo, nie musisz rezygnować z wymarzonych zajęć tańca towarzyskiego – w naszej szkole oferujemy również lekcje dla singli, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Poznaj szczegóły naszego kursu tańca towarzyskiego dla dorosłych i daj się ponieść gorącym rytmom!

Balet dla dorosłych

Taniec klasyczny to doskonały sposób na polepszenie ogólnej kondycji fizycznej oraz zyskania większej świadomości ciała. Podczas zajęć baletu dla dorosłych w Elite Dance nauczysz się niezbędnych podstawowych kroków oraz figur, takich jak: mostek, gwiazda czy szpagat. Poznasz najważniejsze ćwiczenia rozciągające i wykonasz fantastyczne piruety. Wbrew powszechnej opinii balet nie jest zarezerwowany wyłącznie dla profesjonalistów, którzy zawodowo zajmują się tańcem oraz dzieci – ze względu na młody wiek. Na zajęcia baletu z powodzeniem mogą uczęszczać również dorośli! Znajomość fachowej terminologii, różnorodność wykonywanych ćwiczeń oraz walka z własnymi słabościami z pewnością przyniosą wiele satysfakcji. Nie zwlekaj dłużej – poznaj ofertę zajęć baletu dla dorosłych w naszej szkole i rozpocznij lekcje jeszcze w tym tygodniu!