Odkryj swoją pasję do tańca i zostań mistrzem lub mistrzynią parkietu! Zajęcia taneczne dla młodzieży organizowane w Elite Dance w Warszawie to doskonały sposób na to, aby wkroczyć w inspirujący taneczny świat i zdobyć nowe umiejętności. Lekcje dedykowane są dla wszystkich młodych osób, które chciałyby nauczyć się interesujących choreografii, poprawić kondycję fizyczną, uwolnić emocje i spędzić czas aktywnie, świetnie się przy tym bawiąc. W naszej szkole tańca oferujemy takie zajęcia dla młodzieży, jak:

  • taniec nowoczesny – wyjątkowy styl łączący w sobie elementy wielu technik tanecznych, m.in.: funky, jazz i hip-hop. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Lekcje tańca nowoczesnego dają możliwość wszechstronnego rozwoju i pobudzają wyobraźnię do kreatywnych pomysłów;
  • taniec towarzyski – to forma sportu, która jest jednocześnie doskonałą sztuką. Podczas kursu nauczysz się współpracy z partnerem, muzykalności i prawidłowej postawy;
  • balet dla młodzieży – klasyka i fundament innych stylów tanecznych. Wymaga doskonałej sprawności fizycznej, wdzięku i umiejętności technicznych. Przygoda z baletem stanie się niesamowitym przeżyciem, które nauczy Cię świadomości ciała.

Wybierz odpowiedni kurs dla siebie i zapisz się na zajęcia taneczne dedykowane dla młodzieży w naszej szkole Elite Dance.

Taniec nowoczesny dla młodzieży

Wciągające, pomysłowe choreografie tworzone do popularnych piosenek, ogromna dawka ruchu i dużo radości – na to wszystko możesz liczyć podczas zajęć tańca nowoczesnego dla młodzieży w Warszawie. Na lekcjach wykorzystywane są kroki z rozmaitych stylów, głównie hip-hopu, jazzu, tańca klasycznego czy funky. Dzięki temu możesz rozpoznać, w której technice czujesz się najlepiej. W tańcu nowoczesnym oprócz interesujących ruchów, które powinny być idealnie wyćwiczone, liczą się emocje przekazywane odbiorcom. Za ich pomocą opowiada się niepowtarzalną historię, która wzrusza, bawi, szokuje. Taniec nowoczesny jest więc metodą wyrażania siebie. Nasi wyszkoleni instruktorzy nauczą Cię podstawowych kroków i pomogą zbudować niezapomniany występ – twórcą wrażeń jesteś Ty. Nie czekaj dłużej i zapisz się na zajęcia jeszcze dziś! Dowiedz się więcej o tańcu nowoczesnym tutaj.

Taniec towarzyski dla młodzieży

Zrób pierwszy krok ku tanecznej przygodzie! Zajęcia tańca towarzyskiego organizowane przez Elite Dance w Warszawie otworzą Ci drzwi do nowego świata, w którym króluje pasja i pokonywanie własnych słabości. Lekcje uczą prawidłowej postawy, umiejętności współpracy z partnerem, płynności ruchów, poruszania się w rytm muzyki i doskonale wzmacniają kondycję. Na zajęciach tańca towarzyskiego dla młodzieży w naszej szkole poznasz podstawowe elementy rumby, paso doble, jive’a, cha-chy, tańców latynoamerykańskich oraz standardowych, takich jak: tango, walc wiedeński i angielski, foxtrot, quickstep. Będą to znakomite podstawy do dalszego tanecznego rozwoju – w którym kierunku tylko zechcesz. W Elie Dance przygotowujemy również do występów na pokazach oraz turniejach tańca towarzyskiego, które są przepustką do znakomitej kariery i niezapomnianym przeżyciem. Sprawdź więcej informacji o tańcu towarzyskim dla młodzieży w Warszawie.

Balet dla młodzieży

Podstawowa technika tańca artystycznego na scenie oraz fundament wszystkich innych stylów tanecznych to właśnie balet – delikatny, elegancki, pełen wdzięku i gracji. Lekcje pozwalają ukształtować prawidłową postawę ciała, nabyć doskonałą koordynację ruchową oraz ćwiczyć sposób  lekkiego poruszania się. Zajęcia baletu dla młodzieży prowadzone w Elite Dance Warszawa pozytywnie wpływają również na charakter: uczą wytrwałości, dążenia do celu, stawiania czoła wyzwaniom, otwarcia na innych ludzi, empatii i odwagi. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy prowadzą zajęcia w sposób interesujący, tworząc przyjazną atmosferę, która jest niezbędnym elementem każdego efektywnego treningu. Jesteś zainteresowana/zainteresowany lekcjami baletu dla młodzieży? Dowiedz się więcej tutaj i zapisz się na pierwsze zajęcia!